Kurumsal

29701 banner2
mebb e1678211169947
about_shape_2

Eliz Akademi Eğitim Kurumu, 10 yılı aşkın süredir meslek edindirme ve kişisel gelişim alanlarında siz değerli kursiyerlerimize hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuz MEB onaylıdır.

  • Uzaktan eğitim programları ile Türkiye’nin 4 bir yanına hızla ulaşabilmekte ve bilgi aktarımı sağlamaktayız.
  • Devlet Üniversiteleriyle, Ulusal ve Uluslararası bağlantılarını her geçen gün daha fazla geliştirerek kaliteli hizmet anlayışıyla büyümektedir.
  • Eliz Akademi olarak sizler için önemli olanın sadece bilgiyi almanız değil aldığınız eğitimlerinizi sertifikalar ile yetkilendirerek doğru iş kollarında kullanabilmenizin farkındalığıyla çalışmaktayız.

 

“EĞİTİM HER BİREYİN İÇİNDE VAR OLAN POTANSİYELİNİ ORTAYA ÇIKARMANIN TEK YOLUDUR.”

Eliz Akademi

Biz Kimiz ?

Eliz Akademi ekibi olarak uzmanlık alanında en iyisi olmayı hedeflemiş kendini geliştirmeyi yaşam biçimi haline getirmiş ekip yapısındayız. Gelişen çözümlerimizle, müşterilerimize daima en iyi hizmetleri sunmak kuruluşumuzun bugün ve gelecekteki amacı olacaktır.

Eliz Akademi ailesi olarak vizyonumuz; Fayda oranı en yüksek şekilde hizmet sağlamaktır. Her zaman fiyat performans dengesini gözeten müşterilerine maksimum verimi sunabilen bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam edecektir. Kısa ve uzun vadede gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde hak ettiğimiz konuma ulaşmak başlıca amacımızdır.

Eliz Akademi sektörde pastadan pay almak değil pastaya şekil vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Hedefimizin büyüklüğünün sırrını müşterilerimize karşı şeffaflık, dürüstlük, mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimiz olarak gösterebiliriz. Hızlı çözüm üretebilen müşterilerine fayda sağlayan insanlara ve emeklerine saygı gösteren bir kuruluş olmaya devam edeceğiz. Eliz Akademi markasını her zaman sektörde hizmet kalitesi olarak ayrı bir yerde tutarak, farkımızı ve kaliteli hizmetimizi her zaman uygun fiyat politikasıyla sunarak hedefimizi çok kısa zamanda daha da büyütebileceğimizi biliyoruz.